Oferta dla wędkarzy

Zapraszamy wszystkie osoby uprawiające wędkarstwo jako swoje hobby.

Myczkowce to wieś położona nad rzeką San, którą przegradza zapora wodna tworząc przepiękne jezioro o powierzchni 2km kwadratowych. Woda zaliczana jest do I klasy czystości dzięki czemu występuje wiele gatunków ryb. Dwa razy w roku odbywają się na naszym jeziorze zawody wędkarskie w wędkarstwie muchowym, oraz mieliśmy zaszczyt przyjmować gości którzy brali udział w mistrzostwach świata organizowanych na naszym zalewie.
Ukształtowanie terenu oraz warunki jakie daje rzeka San, która jest rajem dla pstrąga i lipienia a także jezioro daje wspaniałe warunki do połowu ryb i relaksu. Występuje tutaj bardzo wiele gatunków ryb zwłaszcza szczupak, okoń oraz płoć, a także leszcz, sandacz, karp, pstrąg, troć oraz lipień.
Jezioro nasze jako jedno z nielicznych nadaje się do łowienia zarówno muchowego jak i łowienia w dowolnej formie. Natomiast na rzece San uprawia się wędkarstwo muchowe które cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

NASZA OFERTA DLA WĘDKARZY

Zapraszamy przez cały rok miłośników wędkarstwa do naszej bazy turystycznej położonej 300m od jeziora i zapory wodnej.
Oferujemy pokoje i domek oraz dodatkowe atrakcje w cenie pobytu.

ATUTY SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY:

Do waszej dyspozycji macie  łodzie wiosłowe, oraz łódź z silnikiem elektrycznym do pływania dzięki czemu macie możliwość połowu nie tylko z brzegu ale i z wody zarówno łodzią na wiosła jak i łodzią z silnikiem, pomagamy w opłaceniu pozwolenia na połów w naszym okręgu wędkarskim. Z tych rzeczy korzystacie na miejscu nie wyjeżdżając samochodem bierzecie wędki do plecaka i za 5 minut łowicie ryby.

Chcąc wędkować w dolinie rzeki San poniżej zapory wodnej trzeba dojechać samochodem około 3-5km, jeśli jest zainteresowanie dowozimy wędkarzy w dowolne miejsce oraz ich odbieramy.

Teren w jakim mieszkamy spełnia te warunki w 100% gwarantujemy 100% zadowolenia i satysfakcji z wędkowania a zawodowi wędkarze wiedzą jak atrakcyjnym miejscem jest nasze jezioro i rzeka San.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH.

DLA WĘDKARZY CENY USTALANE SĄ INDYWIDUALNIE ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA.

ZAPRASZAMY W DOLINĘ SANU NA NIEZAPOMNIANE CHWILE  ZWIĄZANE Z POŁOWEM PSTRĄGA I LIPIENIA.